czwartek, 27 lutego 2014

Zajęcia techniczne

tak wyglądały nasze  zajęcia techniczne (technika) tydzień temu.Niestety wstawiam to aż po tygodniu ponieważ nie miałam nawet kiedy tu wejść.  Na co dzień zajmujemy się znakami i przepisami drogowymi. No ale trochę urozmaicenia. Jakiś czas temu robiłyśmy ciasto ale nie wyglądało zbytnio apetycznie ale było pyszne. Tym razem robiłyśmy  babeczki <3  .

Zdjęcie: Taka mała praca na Technice :)
Te pyszności zeszły w parę minut. Zostały zjedzone przez chłopaków :(  Ale było warto 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz