czwartek, 27 lutego 2014

Zajęcia techniczne

tak wyglądały nasze  zajęcia techniczne (technika) tydzień temu.Niestety wstawiam to aż po tygodniu ponieważ nie miałam nawet kiedy tu wejść.  Na co dzień zajmujemy się znakami i przepisami drogowymi. No ale trochę urozmaicenia. Jakiś czas temu robiłyśmy ciasto ale nie wyglądało zbytnio apetycznie ale było pyszne. Tym razem robiłyśmy  babeczki <3  .

Zdjęcie: Taka mała praca na Technice :)
Te pyszności zeszły w parę minut. Zostały zjedzone przez chłopaków :(  Ale było warto 

Rolki

Robi się coraz cieplej więc pora wyciągnąć rolki z piwnicy lub szafy!


Jakoś w tym roku bardzo polubiłam jazdę na rolkach  a wy?




A wy już jeździcie?

czwartek, 13 lutego 2014

Trochę mody

Hej!
Z tego co widziałam na innych blogach to podobają wam się stylizacje i zestawy ubrań np do szkoły czy na inne okazje. Więc też postanowiłam takie coś zrobić. Mam nadzieje ,że wam się spodoba. :)





vansy <3


tak zimowo :3





Sweterki <3



sobota, 8 lutego 2014

Trochę motywacji

Chciała bym wam pokazać parę motywujących obrazków i zdjęć do odchudzania.  Może niektórym tak jak mi się przydadzą. :)

Wygląda na niemożliwe a jednak jest to możliwe jak się chce to się uda  :)


3 miesiące


No niestety ale nie zawsze :)


a jednak się udało :)

I pamiętaj nie poddawaj się!!!

Przyjaźń

 Moją przyjaciółką jest Angelika. Przyjaźnimy się od 2 lat a znamy się od zerówki, czyli 8 lat. tak naprawdę kiedyś się nie lubiliśmy. Ale wszystko się  zmienia.


Najlepszym przyjacielem jest ten kto...


Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem...

Nie wiem jak ty to robisz...

Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić