tak wyglądały nasze zajęcia techniczne (technika) tydzień temu.Niestety wstawiam to aż po tygodniu ponieważ nie miałam nawet kiedy tu wejść. Na co dzień zajmujemy się znakami i przepisami drogowymi. No ale trochę urozmaicenia. Jakiś czas temu robiłyśmy ciasto ale nie wyglądało zbytnio apetycznie ale było pyszne. Tym razem robiłyśmy babeczki <3 .
Te pyszności zeszły w parę minut. Zostały zjedzone przez chłopaków :( Ale było warto