czwartek, 27 lutego 2014

Zajęcia techniczne

tak wyglądały nasze  zajęcia techniczne (technika) tydzień temu.Niestety wstawiam to aż po tygodniu ponieważ nie miałam nawet kiedy tu wejść.  Na co dzień zajmujemy się znakami i przepisami drogowymi. No ale trochę urozmaicenia. Jakiś czas temu robiłyśmy ciasto ale nie wyglądało zbytnio apetycznie ale było pyszne. Tym razem robiłyśmy  babeczki <3  .

Zdjęcie: Taka mała praca na Technice :)
Te pyszności zeszły w parę minut. Zostały zjedzone przez chłopaków :(  Ale było warto 

Rolki

Robi się coraz cieplej więc pora wyciągnąć rolki z piwnicy lub szafy!


Jakoś w tym roku bardzo polubiłam jazdę na rolkach  a wy?




A wy już jeździcie?

czwartek, 13 lutego 2014

Trochę mody

Hej!
Z tego co widziałam na innych blogach to podobają wam się stylizacje i zestawy ubrań np do szkoły czy na inne okazje. Więc też postanowiłam takie coś zrobić. Mam nadzieje ,że wam się spodoba. :)





vansy <3


tak zimowo :3





Sweterki <3



sobota, 8 lutego 2014

Trochę motywacji

Chciała bym wam pokazać parę motywujących obrazków i zdjęć do odchudzania.  Może niektórym tak jak mi się przydadzą. :)

Wygląda na niemożliwe a jednak jest to możliwe jak się chce to się uda  :)


3 miesiące


No niestety ale nie zawsze :)


a jednak się udało :)

I pamiętaj nie poddawaj się!!!

Przyjaźń

 Moją przyjaciółką jest Angelika. Przyjaźnimy się od 2 lat a znamy się od zerówki, czyli 8 lat. tak naprawdę kiedyś się nie lubiliśmy. Ale wszystko się  zmienia.


Najlepszym przyjacielem jest ten kto...


Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem...

Nie wiem jak ty to robisz...

Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić

środa, 29 stycznia 2014

Ósmoklasiści nie płaczą


Widzieliście już ten film. Jest naprawdę wspaniały. Nie myślałam że tak mi się spodoba mogła bym go oglądać 1000 razy!  Film opowiada o 12-letniej Akkie która uwielbia piłkę nożną. Nikt nie jest jej równy na boisku. Pewnego dnia dowiaduje się że jest chora na białaczkę. Mimo tej diagnozy Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata. Walczy z chorobą do póki starczy jej sił. Wciąż chce trenować mając nadzieje ,że weźmie udział w turnieju.Gdy nie może już grać ,jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik Joep postanawia zrealizować pewien plan. Razem z kolegami i koleżankami z klasy organizują mecz na terenie szpitala. Naprawdę wzruszający film. Trudno powstrzymać łzy. Tylko szkoda ,że tak sie skończył. :(