środa, 29 stycznia 2014

Ósmoklasiści nie płaczą


Widzieliście już ten film. Jest naprawdę wspaniały. Nie myślałam że tak mi się spodoba mogła bym go oglądać 1000 razy!  Film opowiada o 12-letniej Akkie która uwielbia piłkę nożną. Nikt nie jest jej równy na boisku. Pewnego dnia dowiaduje się że jest chora na białaczkę. Mimo tej diagnozy Akkie zachowuje pozytywne nastawienie do świata. Walczy z chorobą do póki starczy jej sił. Wciąż chce trenować mając nadzieje ,że weźmie udział w turnieju.Gdy nie może już grać ,jej kolega z boiska i niegdyś największy przeciwnik Joep postanawia zrealizować pewien plan. Razem z kolegami i koleżankami z klasy organizują mecz na terenie szpitala. Naprawdę wzruszający film. Trudno powstrzymać łzy. Tylko szkoda ,że tak sie skończył. :(