sobota, 8 lutego 2014

Przyjaźń

 Moją przyjaciółką jest Angelika. Przyjaźnimy się od 2 lat a znamy się od zerówki, czyli 8 lat. tak naprawdę kiedyś się nie lubiliśmy. Ale wszystko się  zmienia.


Najlepszym przyjacielem jest ten kto...


Pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy

Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem...

Nie wiem jak ty to robisz...

Siostrami nie zawsze trzeba się urodzić

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz